Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e enjte 2 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e enjte 2 shkurt 2023

DASHI

Në dashuri mund të ketë disa zhgënjime të vogla sot, ndaj bëni kujdes nga luhatjet e humorit. Në punë, nëse në të kaluarën ka pasur probleme borxhi, tani është koha për t'i shlyer ato.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 2 shkurt 2023), Afërdita dhe Marsi janë në favorin tuaj, kështu që është koha e përshtatshme për të hedhur hapin shtesë në dashuri. Në punë, kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike dhe prisni ardhjen e disa angazhimeve të rëndësishme.

BINJAKËT

Hëna ju mbron sot, veçanërisht në orët e para të mëngjesit, sepse pak pasiguri mund të vijë nga pasditja. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, prandaj shikoni përreth.

GAFORRJA

Në dashuri diçka nuk po shkon siç do të dëshironit, por tani për tani duhet të jeni të duruar dhe të mendoni për atë që dëshironi në të vërtetë. Në punë në muajt e pranverës do të duhet të merrni vendime edhe të rëndësishme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 shkurt 2023), po përjetoni një moment tensioni në dashuri. Saturni është kundër prandaj nuk mund ta lini veten të shkojë, ashtu siç dëshironi me partnerin tuaj. Në punë duhet të vazhdojmë projektet e nisura, por do të ketë vend edhe për gjëra të reja në pranverë.

VIRGJËRESHA

Dashuria favorizohet nga yjet ndaj përpiquni të mos izoloheni. Për sa i përket punës, qielli i sotëm premton mirë dhe nga data 7 e muajit do të ketë lajme edhe më të mira.

PESHORJA

Është koha për të promovuar qartësinë tuaj, në dashuri. Për sa i përket punës, po vijnë mundësi të reja interesante që do t’ju shqetësojnë për mirë jetën.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 shkurt 2023), në dashuri mund të rikuperoheni nga një lot i përjetuar ditët e fundit edhe nëse keni vështirësi t’i harroni gjërat. Një lajm i mirë vjen në punë dhe nëse keni ndonjë kërkesë për të bërë, bëjeni menjëherë!

SHIGJETARI

Të gjitha historitë e lindura në këtë moment mund të kenë një të ardhme. Në punë është më mirë të mos bëni zgjedhje të nxituara, por të merrni kohë për të kuptuar se çfarë dëshironi në të vërtetë.

BRICJAPI

Dita e enjte do të jetë paksa e veçantë për dashurinë, prandaj kini kujdes për disa mosmarrëveshje por mos ndaloni së kërkuari përreth nëse jeni beqarë. Në punë, luani letrat siç duhet.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 2 shkurt 2023), ka diçka për të zgjidhur në dashuri, por pasdite do të keni ide më të qarta se çfarë duhet të bëni. Në punë deri në pranverë do të merrni përgjigje pozitive.

PESHQIT

Është një ditë mjaft e përmbajtur për dashurinë, ndërsa pritet ta merrni veten nga pasditja. Më mirë të mos e teproni nëse keni të bëni me dikë nga Binjakët ose Shigjetari. Në punë, mos kini frikë të dilni përpara dhe të kërkoni më shumë.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH