Showbiz

Hëna në Akrep: Këto tre shenja kanë më shumë gjasa të bien sot në dashuri 

Shkruar nga Liberale
Hëna në Akrep: Këto tre shenja kanë më shumë gjasa

Në verë, bashkë me temperaturën e jashtme, rritet edhe pasioni: sidomos kur yjet krijojnë kushte të favorshme, shanset për t'u dashuruar shumëfishohen, edhe nëse dashuria tërhiqet në vjeshtë, së bashku me mërkurin. Kjo vlen edhe më shumë për shenjat e mëposhtme, të cilat të hënën e 21 gushtit, me Hënën në Akrep, kanë më shumë gjasa ta mirëpresin atë në jetën e tyre.

Binjakët: Jeni më shumë se të gatshëm të rrezikoni në dashuri dhe, veçanërisht me Hënën në Akrep, duket se keni një shans për t'u dashuruar thellë. E sigurt është se ju jeni magjepsur nga dikush që është gati të bjerë në rrjetën tuaj. Në fakt, e keni të vështirë të besoni se sa me fat jeni: që kjo qenie hyjnore kujdeset për ju. Ndiheni mirënjohës dhe në të njëjtën kohë gati për çdo gjë!

Shigjetari: Ndoshta nuk e kishit menduar se mund t'ju ndodhte, por ja ku keni mundësinë të dashuroheni marrëzisht me personin më të mrekullueshëm që keni takuar ndonjëherë. Në përgjithësi jeni të kujdesshëm ndaj situatave të tilla, megjithatë dashuria do të jetë aq e fortë sa do të fshijë çdo mendim të dytë, duke ju lënë të zhyteni menjëherë. Sidomos sot, kur me Hënën në Akrep do të ndjeni, befas, se kjo verë ka kuptim.

Ujori: Mund të bini në dashuri gjatë gjithë kohës por çdo herë ndiheni si të ishte hera e parë. Në fakt, dashuria është kalimi juaj i preferuar. Sot do të jeni në fuqinë e Hënës në Akrep, e cila do t'ju çojë në shtatë qiej. Do të ndjeni një lidhje me objektin e dëshirës tuaj, të cilën do ta keni të vështirë ta shpjegoni logjikisht, por as nuk do t'ju interesojë. Lërini shqetësimet tuaja dhe dorëzohuni te perëndia me krahë./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH