Aktualitet

Helmohen 5 nxënës në Bulqizë, doktori: Nga parfumi ose deodoranti

Shkruar nga Liberale
Helmohen 5 nxënës në Bulqizë, doktori: Nga parfumi ose

Pesë nxënës të shkollës 9-vjeçare në Shupenzë, të Bulqizës janë helmuar dhe janë nisur menjëherë në spital në Dibër.

"Dyshohet se janë helmuar nga parfum ose deodorant", mësohet të ketë thënë doktori i spitalit sipas Report Tv.

Kujtojmë se një rast i ngjashëm, por me përmasa më të mëdha ndodhi dy vite më parë po te kjo shkollë ku u helmuan nga gazi i kaldajave mbi 60 nxënëses dhe mësuesja. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH