Aktualitet

Haradinaj: Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderët e Kosovës

Shkruar nga Liberale
Haradinaj: Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderët e

Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Haradinaj e quajti Ramën një hajgarexhi i cili me padinë kundër tij e ka quajtur një akt të turpshëm.

‘Më lejoni tju them diçka. A ju duket mirë ju që Rama në takime me ndërkombëtarët ka sharë lidera kosovarë duke quajtur njërin gënjeshtar, njërin hipokrit dhe njërin neo-marksist.

“Ju duket mirë që Rama shan liderët e Kosovës”- tha Haradinaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH