Kryesore

Haradinaj: Është i humbur ai që kërcënon median e lirë

               Publikuar në : 18:55 - 03/05/21 liberale

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të lirisë së shtypit tha se është i humbur ai që kërcënon, shantazhon e ushtron presion mbi gazetarët dhe mediat.

“Kushdo që kërcënon, shantazhon, ushtron presion dhe sulmon mbi medien e lirë, mbi demokracinë tonë, është i humbur, sepse ka përballë një front të madh të bashkuar”, ka përfunduar Haradinaj.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back