Life Style

Hailey Bieber vendos trendin e ri të rrobave të plazhit

               Publikuar në : 21:53 - 17/06/21 liberale

Nëse jeni një nga 35 milion ndjekësit e Instagram-it të Hailey Bieber, ju e dini që ajo ka qenë me pushime në Hawai dhe ka postuar vazhdimisht foto nga ‘ditari’ i saj atje.

Në vendin tropikal, Hailey ka ekspozuar linjat trupore dhe ka treguar kohën e mirë që po kalonte me miken e saj. Por, ndjekësve u kanë rënë në sy bikinit shumëngjyrëshe, që menjëherë po kthehen në trend e po blihen nga vajzat në të gjithë botë.

Kritikët e konsiderojnë këtë model si një balancim mes dekoltesë dhe mbulimit dhe si të përshtatshme për t’u ndjerë komode dhe bukur njëkohësisht.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back