Aktualitet

Moti/ Sot rriten më shumë temperaturat

Shkruar nga Liberale
Moti/ Sot rriten më shumë temperaturat

Moti sot parashikohet të jetë më kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat e thella malore.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 28°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verior duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 1 – 2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH