Showbiz

Habit mjekja estetiste: Meshkujt shqiptarë po kërkojnë zmadhimin e organit gjen*tal

Shkruar nga Liberale
Habit mjekja estetiste: Meshkujt shqiptarë po kërkojnë zmadhimin

Mjekja estetiste Serena Hoxha, tha se botoksi, ndërhyrja në hundë dhe tek veshët janë kërkesat më të shumta. Mes të tjerash ajo shtoi se gjithnjë e më shumë, meshkujt shqiptarë po kërkojnë ndërhyrje në organin gjenital.

"Ka gjithmonë e më shumë meshkuj që po vijnë e po kërkojnë zmadhimin e organit gjenital që konsiston në zgjatjen dhe rritjen e trashësisë. Është shumë e vërtetë sepse ka shumë që nuk ndjehen mirë me veten e tyre dhe kërkojnë një operacion të tillë", tha estetistja gjatë një interviste tek  "Shqipëria live".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH