Showbiz

Habit ish-banorja e "Big Brother Vip 1": Shumë shpejt do të jem pjesë e një filmi erotik

Shkruar nga Liberale
Habit ish-banorja e "Big Brother Vip 1": Shumë shpejt do të

Në festën “After Party” të “Big Brother” ku Monika Lubonja ishte pjesëmarrëse u ndalua nga gazetarë të cilët e pyetën aktoren për mendimin e saj rreth këtij edicioni.

Ndër pyetjet e drejtuara ishte një që aktoren e vuri në siklet.

E pyetur nëse do të zgjidhte midis një roli erotik, apo të mbyllte karrierën, Lubonja deklaroi se karrierës nuk i jep fund, ndaj do të zgjidhte personazhin erotik.

“Po do ta bëjmë edhe filmin erotik po erdhi, e pranojmë. Karrierën jo!”

Më pas, ajo u pyet edhe për ish-banorët e “Big Brother Vip Albania”. E pyetur se për kë e merr malli më shumë midis Sabianit dhe Ilirit, ajo tha këtë të fundit, ndërkohë që për Fifin tha se e ka shumë xhan.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH