Aktualitet

Habit gazetarja: Vajza shqiptare ia shiti virgjërinë sheikut për 50 mijë euro

Shkruar nga Liberale
Habit gazetarja: Vajza shqiptare ia shiti virgjërinë sheikut për

Gazetarja Aida Topalli ka folur për fenomenin e virgjërisë. Ajo tregoi në një intervistë në "Euronews Albania", raste që para dy vitesh vajzat shqiptare shkonin në Dubai dhe shisnin virgjërinë kundrejt çmimit prej 50 mijë eurosh dhe më lartë. Dhe sipas saj virgjëria i shitej një sheiku.

“Mbaj mend që para 1 ose dy vite më parë ishte krijuar ai miti që do të shkojë t'i shesë virgjërinë një sheiku në Dubai. Bëhet fjalë për çmime nga 50 mijë euro ose më lart.”- u shpreh gazetarja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH