Aktualitet

Grushte administratorit të Lazaratit, shpallen në kërkim babë e bir

Shkruar nga Liberale
Grushte administratorit të Lazaratit, shpallen në kërkim

Dy persona, babe e bir jane shpallur ne kerkim nga policia, te akuzuar se kane dhunuar fizikisht administratorin e Njësisë Administrative Lazarat.

Sipas policise, shtetasit I. B. dhe R. B. (bab dhe bir), pasi këta shtetas goditur me grushta ne pjesë të ndryshme të trupit shtetasin M. B., administrator i Njësisë Administrative Lazarat, pas një debati për pastrimin e urës në Lazarat.

NJOFTIMI 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë shpalljen në kërkim për shtetasit I. B. dhe R. B. (bab dhe bir), pasi këta shtetas goditur me grushta ne pjesë të ndryshme të trupit shtetasin M. B., administrator i Njësisë Administrative Lazarat, pas një debati për pastrimin e urës në Lazarat.

Materialet në ngarkim të shtetasve të mësipërm i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprat penale “Goditjet për shkak të detyrës” dhe “Pushtimi i tokës”. / Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH