Aktualitet

Grupi i ekspertëve të LSI mblidhet për Reformën Zgjedhore

               Publikuar në : 13:27 - 28/10/19 liberale

Ditën e sotme është mbledhur, grupi i ekspertëve të LSI për reformën zgjedhore dhe po diskutojnë rekomandimet e OSBE-ODHIR për zgjedhjet.

Mësohet se janë zgjedhur edhe nëngrupet për secilën çështje. Ndërkohë, përfundimet e mbledhjes do të diskutohen në komisionin e opozitës së bashkuar.

Kujtojmë se opozita nuk ka pranuar që të jetë pjesë e tryezave për reformën zgjedhor. /Gazeta Liberale

<
>
73352342_2874905355877401_5561796418538045440_n 74189342_531235340775585_1094975553900904448_n 73230972_328933591306160_3644014819893313536_n

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back