Aktualitet

Gruaja kërkon urdhër-mbrojtje, arrestohet burri i dhunshëm

Shkruar nga Liberale
Gruaja kërkon urdhër-mbrojtje, arrestohet burri i dhunshëm

Një 48-vjeçar në Tiranë ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A. Xh, i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Kësaj së fundit iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH