Aktualitet

Gruaja dhe fëmijët në emigrim, 70-vjeçari jetonte vetëm, ky i fundit u gjet i pajetë në banesë

Shkruar nga Liberale
Gruaja dhe fëmijët në emigrim, 70-vjeçari jetonte

Është gjendur i pajetë një 70-vjeçar nga Divjaka brenda shtëpisë së tij.

Viktima, Jani Kutra, jetonte prej disa vitesh vetëm, pasi gruaja dhe fëmijët jetojnë jashtë shtetit.

Dyshohet se i ndjeri ka ditë që ka vdekur për shkaqe natyrale, teksa dëshmitarët thonë se nuk e kanë parë prej gati 10 ditësh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH