Showbiz

Granit Xhaka publikon foton me vajzën e vogël

Shkruar nga Liberale
Granit Xhaka publikon foton me vajzën e vogël
Granit Xhaka e mbylli vitin 2019-të jo në mënyrën më të mirë pas problemeve që pati me tifozët dhe drejtuesit e Arsenalit. Futbollisti me origjinë shqiptare ka nisur pushimet e fundvitit duke u reklasuar pranë familjes. Në një foto të publikura në rrjetin social “Instagram” Xhaka shfaqet me vajzën e tij Ayana e cila ka lindur para pak muajve. Mesfushori i Arsenalit përpos fotos ka shkruar “Nuk ka nevojë për fjalë”.  Kujtojmë që Graniti është i martuar me Leonita Lekaj.
 
View this post on Instagram
 

NO WORDS NEEDED ❣️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH