Aktualitet

Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë

Grabitet zyra e OSHEE në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën Qemal Stafa në kryeqytet.

Informacion paraprak

Më datë 26.02.2021, në afërsi të Pazarit të Ri, dyshohet se gjatë orëve të para të mëngjesit në zyrën e OSHEE-së, një person ende i paidentifikuar ka vjedhur një shumë prej 2.000 lekësh. Grupi hetimor po kryen veprimet në lidhje me ngjarjen për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH