Aktualitet

Grabitet një banesë pranë spitalit në Peshkopi

               Publikuar në : 11:10 - 24/12/19 liberale

(Foto ilustruese)

Një grabitje ka ndodhur gjatë natës së kaluar në një banesë afër spitalit në Peshkopi.

Sipas informacioneve të para, persona të maskuar dhe ende të paidentifikuar janë futur në banesë dhe kanë marrë një shumë parash.

Më pas autorët janë larguar me shpejtësi duke qenë se në shtëpi nuk kishte njeri.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen duke sekuestruar kamerat e sigurisë së objekteve përreth. /Gazeta Liberale

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back