Aktualitet

Grabitet institucioni financiar në Korçë

Shkruar nga Liberale
Grabitet institucioni financiar në Korçë

Ditën e sotme është grabitur një institucion financiar në Korçë.

Sipas "News 24" autori i pamaskuar ka hyrë në ambientet e këtij institucioni dhe nën kërcënimin e një thike ka marrë një shumë parash.

Mësohet se pasi ka marrë lekët autori rreth të 30-ave është larguar nga vendi i ngjarjes. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH