Aktualitet

Gomonia godet 7-vjeçarin që ishte duke notuar, fëmija niset me urgjencë drejt spitalit

Shkruar nga Liberale
Gomonia godet 7-vjeçarin që ishte duke notuar, fëmija niset me

Një 7-vjeçar është lënduar nga një gomone këtë të hënë. Ai ishte duke bërë not afër bregut të detit por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sot, rreth orës 17:40, në plazhin e Jonufrës, shtetasi H. K., rreth 40 vjeç, duke drejtuar një mjet lundrues tip gomone, ka dëmtuar një 7-vjeçar, i cili ka qenë duke notuar në afërsi të bregut. Aktualisht fëmija ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit lundrues është shoqëruar nga Policia për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH