Aktualitet

Godasin njëri-tjetrin me sëpatë, kushërinjtë përfundojnë në spital

               Publikuar në : 10:07 - 30/07/21 liberale

Dy kushërinj kanë mbetur të plagosur, pasi kanë goditur njëri-tjetrin me sëpatë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dushk të Belshit, rreth orës 08:35.

“Shtetasit B.M., 60 vjeç, dhe Sh.M., 66 vjeç, (kushërinj) për motive të dobëta kanë goditur njeri-tjetrin me sëpatë dhe pēr pasojë të dy shtetasin janë plagosur dhe janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën”, tha policia.

 

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back