Aktualitet

Gjykata pushoi çështjen ndaj Spartak Brahos, Tufa ankimon vendimin

Shkruar nga Liberale
Gjykata pushoi çështjen ndaj Spartak Brahos, Tufa ankimon vendimin

Ish-kreu i ISKK Agron Tufa ka ankimuar vendimin e Gjykatës së Tiranës për pushimin e procesit për shpifje ndaj deputetit socialit, Spartak Braho.

Në dokumentin e ankimimit, Tufa shprehet se i ka deleguar avokatit çdo tagër dhe kërkon nga Gjykata e Apelit të riçelet gjykimi për padinë e tij nga Brahos.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH