Aktualitet

Gjykata e Posaçme lë në burg Ramazan Rrajën

Shkruar nga Liberale
Gjykata e Posaçme lë në burg Ramazan Rrajën

Gjykata e Posaçme ka lënë në burg Ramazan Rrajën.

Ky i fundit akuzohet për atentatin ndaj ish-prokurorit Ajran Ndoj dhe mikut të tij Aleksandër Laho.

Sipas gazetares Klodiana Lala, ndaj Rrahjës është ngritur edhe akuza e armëmbajtjes pa leje.

Bashkë me Rrahjan u arrestua edhe miku i tij Louis Konomi, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia e Elbasanit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH