Aktualitet

GJKKO dënon ish-gjyqtarin Luan Daci

               Publikuar në : 12:49 - 01/12/20 liberale

Gjykata e Posaçme ka shpallur këtë mesditë vendimin për ish-gjyqtarin Luan Daci.

Pasi ka dhënë në mënyrë të përmbledhur faktet, GJKKO ka vendosur të dënojë me gjashtë muaj burg ish-gjyqtarin Luan Daci.

Ky dënim i konvertohet në 12 muaj detyrim për të mos kryer asnjë vepër penale dhe për të mbajtur kontakte me shërbimin e provës.

Tags:


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back