Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet se i përket një femre

Shkruar nga Liberale
Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet se i

(Foto ilustruese)

Mëngjesin e sotëm është gjetur një trup i pajetë në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një femre.

Ngjarja ka ndodhur 6 milje nga Bishti i Pallës, ndërsa sipas këqyrjes paraprake, rezulton që trupi ka një kohë të gjatë në ujë.

Ndërkohë, Policia Shkencore ka nisur hetimet për identifikimin e kufomës. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH