Aktualitet

Gjendet një trup i dekompozuar në brigjet e Adriatikut

Shkruar nga Liberale
Gjendet një trup i dekompozuar në brigjet e Adriatikut

Një trup i dekompozuar është gjetur pasditen e sotme në brigjet e Adriatikut në Kurbin.

Mësohet se trupi është gjetur në grykëderdhjen e Ishmit dhe i përket seksit mashkull, por nuk dihet identiteti.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ndërsa paraprakisht, në trupin e viktimës nuk dallohen shenja dhune.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH