Aktualitet

Gjendet e pajetë në Durrës, policia ngre dyshime se mund të jetë mbytur

Shkruar nga Liberale
Gjendet e pajetë në Durrës, policia ngre dyshime se mund të

Trupi i saj u gjet rreth orës 11:30, në lagjen nr.13 Durrës.

Sipas policisë, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, shtetasja Sh. S., 60 vjeçe, banuese në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH