Aktualitet

Gjendet i pajetë në banesë një pushues në Pogradec

Shkruar nga Liberale
Gjendet i pajetë në banesë një pushues në Pogradec

Gjendet i pajetë në person në banesë në Pogradec. Sipas të dhënave paraprake pushuesi rreth të 60-ave është gjetur pa shenja jete në banesën që kishte marrë me qira për pushime.

Nga këqyrja paraprake është bërë e ditur nga policia se nuk ka shenja dhune dhe dyshohet vdekje natyrale.

Pronari i banesës, i kishte trokitur në derë sot pasi nuk e kishte parë në mëngjes. Policia po heton për shkakun e vdekjes së tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH