Aktualitet

Gjendet i mbytur një peshkatar në liqenin e Shkodrës

Shkruar nga Liberale
Gjendet i mbytur një peshkatar në liqenin e Shkodrës

Një peshkatar është gjetur mëngjesin e sotëm pa shenja jete në Liqenin e Shkodrës.

Mësohet se viktima është S.S rreth 67 vjeç dhe se kishte dalë për peshkim, por ende nuk dihet saktesisht se në çfarë rrethanash ka humbur jetën. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH