Aktualitet

Gjenden të pajetë një burrë e një grua në një banesë në Golem

Shkruar nga Liberale
Gjenden të pajetë një burrë e një grua në një

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në në Golem ku dy persona janë gjetur të pajetë.

Policia bën me dije se rreth orës 17:45, , në katin e dytë të një pallati, janë gjetur në banesën e shtetasit M.J, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi Mihal Jani, 60 vjeç banues në Golem dhe shtetasja Anila Llulla, 50 vjeçe, banuese në Tiranë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë si pasojë e asfiksisë nga gazi. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH