Aktualitet

Gjenden 2 pistoleta pranë spitalit ku u mjekua vrasësi i dy laçjanëve

Shkruar nga Liberale
Gjenden 2 pistoleta pranë spitalit ku u mjekua vrasësi i dy

Dy pistoleta janë gjetur në rrugën “Pjetër Budi” nga punonjësit e pastrimit të gjelbërimit.

Sipas "News 24" armët janë gjetur pranë spitalit privat, ku merrte mjekim Eduart Lamaj para arrestimit.

Lamaj akuzohet si autori kryesor i ekzekutimit të dy biznesmenëve në Laç, Paulin Gjergji Marku si dhe shokun e tij Bujar Lika (Hasani).

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH