Aktualitet

Gjatë natës një tjetër lëkundje tërmeti, ja epiqendra

Shkruar nga Liberale

Një tjetër lëkundje tërmeti është ndjerë gjatë natës në vendin tonë, me magnitudë prej 4.5 është dhe epiqendër në detin Adriatik.

Sipas faqes evropiane, EMCS, lëkundja ka ndodhur në orën 00:14 minuta, rreth 42 km nga Tirana. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH