Showbiz

Getoari tregon për sëmundjen: E mësova ditën që lindi Marget

Shkruar nga Liberale
Getoari tregon për sëmundjen: E mësova ditën që lindi

Getoar Selimi ka rrëfyer në emisionin "Zemër Luana" se, vuan nga një sëmundje. Ai tha se, sëmundjen e zbuloi ditën që lindi vajza e tij, Marget.

Por nuk la pa theksuar se, kur mori Marget mori edhe forcë për ta kaluar këtë vështirësi.

"Në ditën kur ka lindur Marget, mësova për një sëmundje timen dhe ka qenë paksa e vështirë për mua. Por në momentin kur kam marrë Margetin në duar, edhe pse ishte dita që mësova për sëmundjen, thashë çdo gjë do shkoj në rregull. Në momentin që pashë Marget i premtova vetes që çdo gjë do shkojë mirë", tha Geti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH