Life Style

Georgina Rodriguez pozon e zhveshur në jahtin luksoz

               Publikuar në : 21:10 - 21/07/21 liberale

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka provokuar sërish Me një postim të saj në Instagram.

27-vjeçarja këtë herë tejkaloi të gjitha kufijtë e seksualitetit. Në foton e saj të re, ajo po pozon tërësisht e zhveshur në një varkë luksoze, duke i lënë fansat e saj pa fjalë.

Ajo dhe partneri i saj i famshëm dhe ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo,  shijojnë pushimet e tyre në Spanjë dhe shpesh postojnë fotografi të jetës së tyre të përditshme në mediat sociale.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back