LIfe Style

Genta Ismajli në pritje të ëmbël?

               Publikuar në : 15:11 - 11/09/19 V Liberale

Këngëtarja Genta Ismajli pak kohë më parë e ftuar në “Ftesë në 5” u shpreh se vitin tjetër do e shohim nënë dhe për shkak të kësaj deklarate kanë nisur thashethemet se këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Thuhet se Genta është larguar nga rrjetet sociale dhe ekrani për ta mbajtur të fshehtë lajmin.

Mirëpo gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve.

Presim që këngëtarja të flasë vetë! /Gazeta Liberale

(Visited 136 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *