Aktualitet

Gazetarja amerikane: Pse Rama dhe Obama nuk janë në burg për foton?

Shkruar nga Liberale

Gazetarja e njohur e “Fox News”, Sara Carter ka komentuar sërish çështja e fotos së shumëpërfolur mes Obamës dhe Ramës.

Në një postim në Twitter, Carter ngre pikëpyetje për skandalin e fotos së ish-presidentit amerikan me kryeministrin Edi Rama dhe pyet se pse këta të dy nuk janë në burg.

“Skandali që demokratët nuk duan të flasë asnjë media për të. Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë, pagoi 80 mijë dollarë për të bërë një foto me Obamën, përmes një shtetasi amerikan që tani është në burg. Çfarë ndodhi me Obamën dhe Ramën? Përse nuk janë në burg”, ka shkruar ajo./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH