Aktualitet

Gazetari i Abc nxjerr videon e rrenjëve të kanabisit dy metra

Shkruar nga Liberale

Gazetari i Abc News Artan Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale foto teksa ndodhet mes parcelave me kanabis në veri të vendit.

Nga ajo që shihet në videot dhe fotot e publikuara nga gazetari, duket se prodhimi është i “mbarë” dhe shërbimi është bërë mirë pasi rrenjët kanë kaluar dy metrat dhe janë plot me boçe.

Hoxha shkruan se në pyjet me kanabis ka jetë, ndërsa i drejtohet me ironi kryeministrit Rama, duke i thënë se Shqipëria e ka te garantuar edhe për një vit tjetër, brand-in e saj europian, Made in Albania. /AbcNews

https://www.facebook.com/artan.hoxha.900/videos/3284148371622808/?t=0

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH