Aktualitet

Gazetari e pyet për kërcënimin, ja si i përgjigjet Rama

Shkruar nga Liberale
Gazetari e pyet për kërcënimin, ja si i përgjigjet Rama

I pyetur nga gazetarët për kërcënimin e përfolur në media dhe për një person që u arrestua, kryeministri Edi Rama u shpreh se nuk janë tëma që e shqetësojnë dhe që i interesojnë.

"Nuk janë tema që më shqetësojnë as që më interesojnë, çka më intereson është vënia e një shtyse të re qeverisës, përfundimi me sukses i këtij mandati", tha Rama.

Anti-terrori ka arrestuar dy ditë më parë  të riun Andrea Kurti. Ky arrestim u krye pasi dyshohet se ai ka kërcënuar kryeministrin. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH