Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Pa rezultat

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Pa rezultat

Pas takimit të djeshëm e vetmja gjë për të mos e quajtur dështim, ishte dakortësia e sforcuar se bisedimet do të vijojnë, por kryeministri vendos si afat për opozitën joparlamentare fundin e korrikut

Pas takimit të djeshëm mes partive politike, e vetmja gjë që mbeti për të mos e quajtur dështim, ishte dakortësia e sforcuar se bisedimet do të vijojnë.

Askush nga palët nuk e mori përsipër që kishte kërkuar kohë për të reflektuar mbi propozimet për ndryshimet kushtetuese por të paktën nuk e cilësuan tryezën të mbyllur.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH