Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Në pritje të Bashës

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Në pritje të Bashës

Edhe pse Këshilli Politik dhe ambasadorët kanë mbërritur në një draft-marrëveshje  të dakortësuar në shumicën e tij nga të dyja palët, opozita ka marrë kohë për të vendosur mbi administrimin zgjedhor.

Yuri Kim: Topi në fushën e Bashës.

Kreu i PD: Dua të siguroj shqiptarët që opozita do bëjë gjithçka për votën e lirë dhe të ndershme.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni sot në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH