Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Lejëkalim për Ramën

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Lejëkalim për Ramën

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, e kushtëzoi, por nuk shprehu kundërshtim në lidhje me  ndryshimin e sotëm të Kushtetutës që hap listat e kandidatëve dhe ndryshon formulën e koalicioneve parazgjedhore.

Ndërsa apeloi se opozita joparlamentare nuk duhet injoruar, ajo tha se negociatat duhet të vijojnë në Këshillin Politik edhe pas 30 korrikut.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale sot. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH