Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Tjetër mesazh i qartë i ambasadores

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Tjetër mesazh i qartë i ambasadores

PD shfaqet ngurruese për zgjatjen e mandatit të organeve të Vetingut, duke mos e parë si prioritet, por ambasadorja amerikane e bëri të qartë dje se ky ndryshim kushtetues  të miratohet në Kuvend.

Basha shprehu sigurinë se ShBA do t’i gjendet pranë edhe në nismën e fundit me tre amendamentet, por Yuri Kim ende nuk është shprehur për to...

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH