Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Shtyrja e pafundme e negociatave

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Shtyrja e pafundme e negociatave

Ndonëse ishte parashikuar që gjatë Presidencës gjermane, që Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut të mbanit konferencat e para ndërqeveritare brenda dhjetorit, dje ministri i shtetit gjerman ka folur për vitin e ardhshëm.

Shpresat e zbehta se drita jeshile drejt BE-së do të hapej gjatë presidencës gjermane duket se ka marrë dje goditje.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH