Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Rimbyllja, rreziku tek porta

               Publikuar në : 08:55 - 17/10/20 liberale

Rekordi i shifrave i ditëve të fundit të infektuarve me COVID-19 si dhe shpërthimi i një valës së dytë në Europë ka risjellë diskutimin e izolimit.

Por a e përballon ekonomia jonë një tjetër karantinë, kur aktualisht për pagat dhe pensionet për herë të parë është marrë borxh?

Këto dhe shumë të tjera do t’i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back