Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Premtime & akuza

               Publikuar në : 09:04 - 10/10/20 liberale

Asambleja e PS ka shtyrë zgjedhjen e kryesisë dhe nuk ka prekur qeverinë, ndërsa kryeministri kërkoi mandatin e tretë me sloganin për Shqipërinë e zhvilluar, pa lënë mënjanë diversionet për Presidentin dhe opozitën.

Në 1 orë e 51 minuta kryeministri Edi Rama ka bërë një analizë të 2 mandateve të PS-së në qeverisje, dhe ka listuar arsyet se përse kërkon një mandat të tretë.

Një pjesë të mirë të fjalimit e kanë zënë akuzat për kundërshtarët e tij politik, veçanërisht ndaj presidentit Ilir Meta.

Këto dhe shumë të tjera do t’i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

 

 

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back