Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Përgatitje për sezonin e ri

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Përgatitje për sezonin e ri

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim është ngjitur në malin më të lartë në vend, në Korab.

Sipas saj, kjo është një përgatitje për sezonin e ri politik.

Të premten e kësaj jave nis dhe punën parlamenti i ri, ku do të jetë e pranishme dhe opozita pas dy vite mungesë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH