Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Pa koalicione, PS kërkon një tjetër 2017

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Pa koalicione, PS kërkon një tjetër

Propozimi i dyshimtë i ndalimit të koalicioneve parazgjedhore favorizon socialistët dhe është kundër opozitës së re, që çuditërisht e ka firmosur.

Maxhoranca del hapur në mbështetje, ndërsa avancimi i saj në Kuvend vë në pikëpyetje edhe marrëveshjen e Këshillit Politik.

Presioni mbi opozitën e re, tërheqjet e firmave dhe precedenti i 2017-ës.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print sot. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH