Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Opozita e re e bën të madhe

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Opozita e re e bën të madhe

Nuk ka ende kompromis me opozitën parlamentare për të votuar marrëveshjen e Kodit Zgjedhor.

Negociatat do të vijojnë pasi, konsensusi mes PS-PD-LSI presupozohet të mos miratohet në një proces aritmetik në Kuvend me vota të “blera”, gjë që do ta njolloste ende pa u zbatuar. Ndaj Rama apelon Bashën për ndihmë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print sot. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH