Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Negociatat në dorë të Kushtetueses

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Negociatat në dorë të Kushtetueses

Ngritja e Kushtetueses për datën e konferencës së parë ndërqeveritare.

Ky është këmbimi që i quhet Shqipërisë të bëjë për të vijuar me bisedimet për anëtarësim në BE, ndërsa Kim dhe Soreca bëjnë thirrje për plotësimin e saj deri në fund të vitit.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH