Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Ndarja e Opozitës

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Ndarja e Opozitës

Ajo që nisi të shihej fill pas zgjedhjeve të 25 Prillit, po kristalizohet tani. Deklaratat e Bashës ndaj presidentit Meta, si pjesë e trekëndëshit të Bermudeve nuk kanë kaluar pa jehuar në ish-partinë e tij.

Gjatë mbledhjes së komisionit hetimor për zgjedhjet e 25 Prillit pati debate mes përfaqësuesve të PD dhe LSI.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH