Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Ndarja e madhe

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Ndarja e madhe

Partia Demokratike rrezikon sot ndarjen, ndërsa ish kryeministri Berisha do të tentojë të rimarrë drejtimin e partisë. Kuvendi në ‘Air Albania’, shkarkimi i Bashës dhe çfarë do të ndodhë një javë më pas.

Ndërkohë Escobar tha dje se Shqipëria është më shumë se Sali Berisha.

Ai u bëri thirrje organeve shqiptare të hetonin rreth tij dhe u shpreh i gatshëm për të ndarë informacionet që DASh ka për ish-kryeministrin dhe familjen e tij.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH